Vaikų vasaros stovykla „Atrask muziejų”

Kviečiame į vaikų pamėgtą vasaros stovyklą  „Atrask muziejų” , kuri vyks 2024 m. rugpjūčio 5-9 dienomis nuo 10.00 iki 14.00 val. Marijampolės krašto muziejuje (Vytauto g. 29).

Stovyklos metu dalyviai, vedami edukatorių, tyrinės trijų Marijampolės muziejų ekspozicijas bei keliaus į M. K. Čiurlionio dailės muziejų. Dalyvių laukia net dvi degustacijos: tarpukario „arbatėlės“ saldumynų bei tarpukario gėrimo – oranžado.
Programoje gausu veiklų – įtrauktos labiausiai mokinių pamėgtos muziejaus edukacijos, dalyvių lauks praktinės, kūrybinės užduotys. Sukurtus darbus (molinius žaisliukus, tekstilės maišelius, batikos kūrinius, juostas, piešinius ir t.t.) dalyviai išsineš su savimi. Bus ir pramogų – laukia popietė kino teatre!

!!! Registraciją į stovyklą vykdo Marijampolės savivaldybė. Jau rytoj, liepos 25 d. nuo 8.00 val. galėsite registruoti vaikus paspaudę ČIA.
Apie sėkmingą registraciją sužinosite per keletą dienų į el. paštą gavę tai patvirtinantį laišką.

Detali stovyklos programa:

Rugpjūčio 5 d.

• Susipažinimas;
  • Užsiėmimas „Vaško stebuklai“ (su žvakių liejimu ir batikos darbo kūrimu);
  • Pietūs;
  • Ekskursija Vytauto parke – parodos su papildyta realybe apžiūrėjimas ir oranžado gamyba muziejuje.

Rugpjūčio 6 d.

• Užsiėmimas „Molinukas – mano žaisliukas“ (su arkliuko iš baltojo molio lipdymu);
  • Pietūs;
  • Filmo peržiūra „Spindulio kine“.

Rugpjūčio 7 d.

• Ekskursija į Kauną – meno edukacija nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, parodų lankymas.

Rugpjūčio 8 d.

• Užsiėmimai „Senų daiktų istorijos“ ir „Aš – tyrėjas“ (eksponatų tyrimai, natiurmorto piešimas vaizduojant senus daiktus);
  • Pietūs;
  • Popietė Lietuvos Prezidento K. Griniaus memorialiniame muziejuje (su tekstilės maišelių dekoravimu valstybės simboliais).

Rugpjūčio 9 d.

• Užsiėmimas „Darbščios rankelės – margos juostelės“ (su virvelių vijimu);
  • Arkliuko molinuko užbaigimas;
  • Pietūs;
  • Užsiėmimas „Arbatėlė Bulotų namuose“ (su tarpukario saldumynų degustacija).
  • Stovyklos apibendrinimas, padėkų dalyviams įteikimas.

Dalyvių amžius: 7-10 m.

Stovyklą finansuoja Marijampolės savivaldybė